PLPK esindus osales LEADER suveseminaril Valgamaal

PLPK esindus osales LEADER suveseminaril, mille alateema oli „Noor LEADER“ ning toimus 16.-17.08.2022 Pühajärve Puhkekeskuses ja Valgamaal.

Põnev kahepäevane LEADER suveseminari toob kokku inimesi erinevatest tegevusgruppidest, Konverentsi osa keskendus sel aastal noortele ja õppereisid tutvustavad erinevaid Valgamaa tegevusi.

Vaata GALERIID

 

KUTSE:

Meil on hea meel kutsuda häid LEADER tegevusrühmade esindajaid osalema LEADER suveseminarile, mille alateema on „Noor LEADER“ ning toimub 16.-17.08.2022 Pühajärve Puhkekeskuse konverentsiruumides ja Valgamaal.

Kutsume osalema:

16. augustil toimuvatele õppereisidele tutvuma Valgamaa LEADER projektidega. Valida saab nelja erineva marsruudi vahel. Valiku saab teha registreerimisel. Õhtul alates 19.00 algab Sotsiaalse suhtlemise õhtu!

17. augustil toimuval konverentsil oleme päevakavasse pannud Valgamaa Partnerluskogu noorte tegevusi, kuid ka saab väikse ülevaate Maaeluministeeriumi LEADER-meetme hetkeseisust ja vajadusel muu ametliku info jaoks.

Registreerimine on avatud kuni 3. augustini 2022 :

https://maainfo.ee/index.php?id=7708&page=3394&

 

LEADER suveseminari läbiviimine on toetatud Eesti maaelu arengukava tehnilise abi vahenditest maaeluvõrgustiku tegevusele. Üritus on registreeritud osalejatele tasuta v.a majutus, õppereiside transport ja tellitavad tegevused, mille kohta leiate info registreerimisel.

Majutus on broneeritud Pühajärve SPA ja Puhkekeskuse hotellis kahestes tubades (üksi toas 60 eurot ja kahekesi 72 eurot tuba). Osalejad saavad märkida oma soovid ja arve andmed registreerimisel. Edastame info majutusasutusele, kes suhtleb Teiega arve osas.

Ootame osalema ligi 100 osalejat. Igast LEADER tegevusrühmast võib osalema tulla 4-5 osalejat! Kes kiirem , see saab ka rohkem.

Registreerimine on avatud kuni kohti jätkub, kuid mida rutem teame osalejate arvu, seda parem planeerida kõiki tegevusi. PALUME registreerida esimesel võimalusel!

 

Kui teil on küsimusi ärge kahelge pöördumast.

Kohtumisteni Valgamaal,

Ave Bremse

Põllumajanduseuuringute Keskus
Maaelu võrgustikutöö osakond

5156412

ave.bremse@pmk.agri.ee

www.maainfo.ee

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *