Alustab Pärnumaa ettevõtlike inimeste uudiskiri.

Hea Pärnumaa ettevõtja.

Pärnumaa Arenduskeskusest tegeleb kogu maakonna ettevõtluskeskkonna arenguga. Korraldab aastas kümneid koolitusi ja erinevaid üritusi, mis on enamasti TASUTA. Lisaks jagab jooksvalt infot erinevate toetusmeetmete ja muude koolituste kohta, mida korraldavad koostööpartnerid üle Eesti.

Pärnumaa Arenduskeskus soovib info kõige kiiremaks levitamiseks  kokku koguda nende ettevõtlike inimeste kontaktid, kes soovivad sellises infoväljas olla. Info on mõeldud kõigile ettevõtlikele inimestele Pärnumaal – vahet pole, kas toimetate Lihulas, Vändras, Pärnu linnas või Iklas või olete ettevõtte juht, töötate suuremas ettevõttes näiteks turundusjuhina või personalijuhina, või alles mõtlete, et võiksite ettevõtlusega tegelema hakata.

Miks liituda?

Võib-olla mõtlete, et ei soovi jälle ühe meililistiga liituda, siin on 5 põhjust, miks see on kasulik:

  1. Saate kiirelt infot erinevate koolituste kohta, mis on enamasti tasuta või sümboolse tasu eest. Koolituste teemad on erinevad, alates digiturundusest kuni inspiratsioonipäevadeni välja. Koolitajatena kasutame Eesti parimaid spetsialiste, kelle koolituste hinnad võivad muidu küündida kuni 400 euroni osaleja kohta.
  2. Kuulume Maakondlike Arenduskeskuste koostöövõrgustikku, sellised arenduskeskused on igas maakonnas. Ka nemad korraldavad erinevaid koolitusi, mis tihtipeale toimuvad koroona tõttu veebis ning on kättesaadavad kõigile osalistele. Seda infot jagame ka teiega.
  3. Teeme tihedat koostööd erinevate ministeeriumite ja tugiorganisatsioonidega, kes informeerivad meid esimesena tulevastest toetusmeetmetest.
  4. Veame eest kogu maakonna ettevõtluse arengut (meie eestvedada on ka maakondlik arengustrateegia) ning suhtleme aktiivselt kõigi Pärnumaa omavalitsustega. See on hea võimalus anda meile tagasisidet, mida peaks muutma või millele veel tähelepanu pöörama nii ettevõtlus- kui elukeskkonna parandamiseks.
  5. Me ei hakka välja andma regulaarselt ilmuvat uudiskirja, vaid teeme seda siis, kui on tõesti olulist infot jagada. Eesmärk on saata kiirelt vajalik info õigete inimesteni, et saaksite võimalikult varakult hakata plaane tegema, olgu selleks siis koolitusel osalemine või mõne toetusmeetme kasutamine.

Jagame infot vastavalt Teie asukohale ja tegevusvaldkonnale – nii saame kirjad saata alati õigele sihtgrupile.

Huvi korral jätke palun enda email SIIA.

Pärnumaa Arenduskeskusest saab rohkem lugeda meie kodulehelt.

 

Hando Murumägi

SA Pärnumaa Arenduskeskus

Email: hando@parnumaa.ee

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *